wollfred

clanlogo
Pozice: Rekrut
Přijat: 13.10.2024

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev23067000
Průměrný tier7,000,000,000,00
Vítězství1264054,80%00,00%00,00%00,00%
Porážky1010143,79%00,00%00,00%00,00%
Remízy3261,41%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev843636,57%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø245101,0600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,680,000,000,00
Detekováno tanků | Ø292991,2700,0000,0000,00
Průměrné poškození1.147,870,000,000,00
Obsazování báze | Ø543252,3600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø289091,2500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti670,260,000,000,00
WN71444,160,000,000,00
WN81940,580,000,000,00
Celkem
Bitev23067
Průměrný tier7,00
Vítězství1264054,80%
Porážky1010143,79%
Remízy3261,41%
Přežito bitev843636,57%
Zničeno tanků | Ø245101,06
Poměr zabití / smrtí1,68
Detekováno tanků | Ø292991,27
Průměrné poškození1.147,87
Obsazování báze | Ø543252,36
Obrana báze | Ø289091,25
Průměrné zkušenosti670,26
WN71444,16
WN81940,58
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev199000
Vítězství12261,31%00,00%00,00%00,00%
Porážky6934,67%00,00%00,00%00,00%
Remízy84,02%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev9949,75%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø1170,5900,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,170,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1540,7700,0000,0000,00
Průměrné poškození1.383,360,000,000,00
Obsazování báze | Ø6713,3700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø570,2900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti732,560,000,000,00
Celkem
Bitev199
Vítězství12261,31%
Porážky6934,67%
Remízy84,02%
Přežito bitev9949,75%
Zničeno tanků | Ø1170,59
Poměr zabití / smrtí1,17
Detekováno tanků | Ø1540,77
Průměrné poškození1.383,36
Obsazování báze | Ø6713,37
Obrana báze | Ø570,29
Průměrné zkušenosti732,56
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev29000
Vítězství2172,41%00,00%00,00%00,00%
Porážky724,14%00,00%00,00%00,00%
Remízy13,45%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1655,17%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø291,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí2,230,000,000,00
Detekováno tanků | Ø190,6600,0000,0000,00
Průměrné poškození1.076,170,000,000,00
Obsazování báze | Ø1043,5900,0000,0000,00
Obrana báze | Ø571,9700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti863,140,000,000,00
Celkem
Bitev29
Vítězství2172,41%
Porážky724,14%
Remízy13,45%
Přežito bitev1655,17%
Zničeno tanků | Ø291,00
Poměr zabití / smrtí2,23
Detekováno tanků | Ø190,66
Průměrné poškození1.076,17
Obsazování báze | Ø1043,59
Obrana báze | Ø571,97
Průměrné zkušenosti863,14
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev11000
Vítězství872,73%00,00%00,00%00,00%
Porážky327,27%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev545,45%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø80,7300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,330,000,000,00
Detekováno tanků | Ø292,6400,0000,0000,00
Průměrné poškození334,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø746,7300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø514,6400,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti430,820,000,000,00
Celkem
Bitev11
Vítězství872,73%
Porážky327,27%
Remízy00,00%
Přežito bitev545,45%
Zničeno tanků | Ø80,73
Poměr zabití / smrtí1,33
Detekováno tanků | Ø292,64
Průměrné poškození334,00
Obsazování báze | Ø746,73
Obrana báze | Ø514,64
Průměrné zkušenosti430,82
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev465000
Vítězství27559,14%00,00%00,00%00,00%
Porážky18239,14%00,00%00,00%00,00%
Remízy81,72%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev20043,01%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø3600,7700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,360,000,000,00
Detekováno tanků | Ø4070,8800,0000,0000,00
Průměrné poškození909,620,000,000,00
Obsazování báze | Ø14013,0100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø3370,7200,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti607,290,000,000,00
Celkem
Bitev465
Vítězství27559,14%
Porážky18239,14%
Remízy81,72%
Přežito bitev20043,01%
Zničeno tanků | Ø3600,77
Poměr zabití / smrtí1,36
Detekováno tanků | Ø4070,88
Průměrné poškození909,62
Obsazování báze | Ø14013,01
Obrana báze | Ø3370,72
Průměrné zkušenosti607,29
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev52000
Vítězství2751,92%00,00%00,00%00,00%
Porážky2548,08%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1834,62%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø200,3800,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,590,000,000,00
Detekováno tanků | Ø380,7300,0000,0000,00
Průměrné poškození606,380,000,000,00
Obsazování báze | Ø2975,7100,0000,0000,00
Obrana báze | Ø2434,6700,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti584,190,000,000,00
Celkem
Bitev52
Vítězství2751,92%
Porážky2548,08%
Remízy00,00%
Přežito bitev1834,62%
Zničeno tanků | Ø200,38
Poměr zabití / smrtí0,59
Detekováno tanků | Ø380,73
Průměrné poškození606,38
Obsazování báze | Ø2975,71
Obrana báze | Ø2434,67
Průměrné zkušenosti584,19
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev404000
Vítězství23658,42%00,00%00,00%00,00%
Porážky16340,35%00,00%00,00%00,00%
Remízy51,24%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev18245,05%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø2670,6600,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,200,000,000,00
Detekováno tanků | Ø3420,8500,0000,0000,00
Průměrné poškození862,680,000,000,00
Obsazování báze | Ø4161,0300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø6421,5900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti579,410,000,000,00
Celkem
Bitev404
Vítězství23658,42%
Porážky16340,35%
Remízy51,24%
Přežito bitev18245,05%
Zničeno tanků | Ø2670,66
Poměr zabití / smrtí1,20
Detekováno tanků | Ø3420,85
Průměrné poškození862,68
Obsazování báze | Ø4161,03
Obrana báze | Ø6421,59
Průměrné zkušenosti579,41
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev43000
Vítězství1739,53%00,00%00,00%00,00%
Porážky2558,14%00,00%00,00%00,00%
Remízy12,33%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1739,53%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø310,7200,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,190,000,000,00
Detekováno tanků | Ø370,8600,0000,0000,00
Průměrné poškození1.444,070,000,000,00
Obsazování báze | Ø240,5600,0000,0000,00
Obrana báze | Ø581,3500,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti618,580,000,000,00
Celkem
Bitev43
Vítězství1739,53%
Porážky2558,14%
Remízy12,33%
Přežito bitev1739,53%
Zničeno tanků | Ø310,72
Poměr zabití / smrtí1,19
Detekováno tanků | Ø370,86
Průměrné poškození1.444,07
Obsazování báze | Ø240,56
Obrana báze | Ø581,35
Průměrné zkušenosti618,58
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (243)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
KV-5 81522,2290294758,82%2186,01
AMX ELC bis5699,0160289557,99%3306,33
Type 59 81386,1588974858,82%2258,09
KV-15672,1843663054,29%1550,05
IS-381228,3671162954,69%1576,45
T34 81580,1080351954,53%2257,99
T-5491822,4489550756,21%2364,13
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5452,5334150051,80%1187,25
LT-432 81042,5371549551,31%2232,52
Type 64 6856,3270345359,60%2810,38
Progetto M35 mod. 46 81751,9786835755,46%2530,23
M10391646,5473634050,29%1735,41
MT-256304,4458933048,48%826,50
G.W. Tiger91638,7362630950,49%1864,68
T-1091516,6472030052,00%1634,48
IS7724,3045429852,35%894,35
T54E192013,6084227355,31%2258,87
Jagdtiger91912,3267527249,26%1831,01
Ferdinand81369,1865726554,34%1547,12
T-4481193,3276125154,98%1807,24
T-1506591,2336723049,57%913,14
Tetrarch 2272,0340822958,52%1737,26
AMX 12 t6557,7162722850,88%1606,04
G.W. Panther71572,6366422253,15%2335,09
T110E5102105,7082422056,36%1886,89
T3281454,6680321453,74%1899,17
ELC EVEN 90 8887,6368620548,29%2078,50
AMX 13 9091003,8181320160,20%1777,47
IS-4101767,8976219755,33%1552,21
T-62A102168,2482519254,69%2194,85
Bat.-Châtillon 25 t AP91883,8184418952,91%2252,00
Bat.-Châtillon 25 t102209,6675218545,95%2227,86
SU-122-44 71532,8577118459,78%2608,16
VK 45.02 (P) Ausf. B91993,7590318264,29%2247,70
M18 Hellcat61034,5974118063,33%2430,34
Tiger II81689,3591117562,86%2559,09
T2971254,5677817251,74%1847,76
VK 30.01 (P)6429,9229917046,47%567,70
Jagdpanzer E 100102308,6574817056,47%2059,46
KV-856972,6870216863,10%2035,15
IS-7101758,3375916658,43%1481,20
Hummel6951,2447916549,09%1645,77
Rheinmetall Skorpion 81702,1674516457,93%2059,04
Jagdpanther71065,7257116353,37%1577,26
E 7591757,6379515848,10%1728,02
T6981955,53101915868,99%3189,30
Object 140102186,4682115853,80%2179,91
Jagdpanzer IV6521,6431915154,30%868,97
Tiger (P)7718,1554715052,00%865,98
T-505104,1738914849,32%168,06
Bat.-Châtillon Bourrasque 81874,2783314857,43%2531,25
StuG III Ausf. G5476,3829814447,92%1080,06
Object 703 Version II 81652,3187914357,34%1944,51
T57 Heavy102496,4081713652,21%2016,26
T-34-85M 61191,8870513452,99%2418,53
Pz.Kpfw. T 25 5704,2070412962,02%2402,65
Type 586909,3976412759,84%2365,34
Tiger I7968,6367012650,79%1346,77
ARL V396841,0354712653,17%1816,38
AMX AC mle. 4671251,2366812148,76%2177,62
VK 45.02 (P) Ausf. A81660,7989311661,21%2566,04
LTTB8976,2587511561,74%2360,50
KV-26941,6467611453,51%1823,11
AMX Chasseur de chars 81378,3866111348,67%2001,02
T25/271252,8274711150,45%2112,03
T675708,8752311060,91%2040,06
Grille5468,2923010944,95%900,31
Sturmpanzer II4249,3915110841,67%695,52
T71 DA71010,8179910852,78%2637,94
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4246,7118710649,06%497,83
Pz.Kpfw. I Ausf. C3262,7756310663,21%1692,63
T14 5695,5871410265,69%1926,46
M75512,4852510249,02%2116,39
Type T-345695,2167210058,00%2731,03
T-284265,492239945,45%730,94
T-437873,867199954,55%1665,17
SU-263614,284289964,65%2425,78
AMX 13 757643,367099753,61%1504,37
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4140,891919638,54%239,79
Churchill I5737,137099566,32%2059,14
T-54 ltwt.91063,996539346,24%1579,61
T376801,977979264,13%3126,24
T216595,536449156,04%1837,64
AMX AC mle. 4881441,077589053,33%1854,79
M66814,186078247,56%1257,59
M4A1 Revalorisé 81496,567948256,10%2146,26
Panther71035,676248149,38%1716,57
Panhard AMD 178B6882,927817463,51%3835,38
105 leFH18B2 5682,495247376,71%1515,96
Lorraine 155 mle. 507916,245207256,94%1232,25
T-100 LT101516,256847259,72%2395,85
M5 Stuart4207,774637157,75%559,84
Pz.Kpfw. III/IV5561,235487156,34%1899,19
Cromwell B 6924,586826943,48%2042,89
P.44 Pantera81509,967446755,22%2190,85
Maus102202,529236765,67%2065,88
LHMTV8888,856366654,55%1776,74
KV-371074,117446460,94%1652,05
AMX M4 mle. 4571158,566516460,94%1885,91
AMX 13 105101478,667386446,88%1733,14
Manticore101440,947646448,44%1723,83
SU-10061016,706376361,90%2219,39
T-50-2 6763,356226347,62%2392,85
M4A1 Sherman5837,827016160,66%2828,48
Leopard Prototyp A92177,598346159,02%2617,78
FV3046692,023705848,28%1312,15
M446873,385795853,45%1706,13
G.W. E 100101760,376015754,39%1809,30
M4A1 FL 10 61329,358045757,89%2914,68
M127919,436795655,36%1238,80
T1 Heavy5542,275645558,18%1102,47
Caernarvon81525,628075547,27%1845,34
T1 Cunningham1183,213825257,69%1261,76
Cromwell6881,106185257,69%2144,78
ARL 4461030,296945255,77%2265,88
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6774,256315255,77%2379,41
GSR 3301 Setter7794,086625058,00%2338,34
Pz.Kpfw. 38 (t)3163,611594944,90%408,91
Panhard AML Lynx 6x68990,127214961,22%1962,85
Strv 7461056,215464761,70%2638,52
AMX 50 10081441,348424772,34%1741,47
VK 30.02 (M)6849,965954734,04%1597,03
O-I Experimental5755,807074654,35%1643,95
SU-100M171228,967644652,17%2018,54
AMX 13 (FL 11) 5577,525464643,48%2459,20
Bishop5832,964204562,22%2396,45
P.435596,556644465,91%1910,68
M40/M4381298,166024438,64%1269,49
S35 CA5647,825464463,64%1563,23
Object 43092382,0910594461,36%3024,67
T-463139,421924348,84%463,34
BDR G1 B5818,337073956,41%2033,78
SU-855803,275973756,76%2204,78
50TP prototyp 81641,356423729,73%1896,70
59-166687,547473767,57%2455,86
FCM 36 Pak 40 3488,005323672,22%1694,94
M415471,914613557,14%777,48
Pz.Kpfw. 35 (t)2167,882073452,94%860,95
P.43 bis6939,825713447,06%2101,85
O-I61159,627753450,00%2397,34
M24 Chaffee5463,446703452,94%1829,66
Nashorn6924,915273441,18%1776,60
Matilda4509,184903333,33%1572,77
KV-137584,976473357,58%950,16
E 100101995,426963345,45%1761,20
Hotchkiss EBR7751,947363345,45%1776,89
SU-85B4571,766062965,52%1701,58
AMX 404267,433842860,71%1124,55
VK 30.02 (D)71429,799082860,71%2636,20
Churchill VII6895,685822842,86%1628,23
Somua SAu 404348,253582860,71%927,30
Birch Gun4342,823562846,43%1387,83
M24E2 Super Chaffee 6522,255682842,86%1437,54
KV-220-2 5676,366152853,57%1345,03
Crusader6558,225792751,85%2042,56
Strv m/425760,384082646,15%2187,61
AMX ELC 901 6840,548702669,23%2844,81
P.43 ter71088,287832556,00%1959,59
Sturmpanzer I Bison3148,601212544,00%334,33
Ikv 1035743,335472458,33%2004,48
TS-5 81259,967992458,33%1333,68
M8A14498,265392369,57%1681,80
Super Hellcat 71323,398442360,87%2470,54
M374305,453632272,73%1190,50
Prototipo Standard B92109,438262142,86%2052,98
Progetto M40 mod. 65102505,008972171,43%2299,95
M5A1 Stuart4531,906732166,67%2810,95
T9591634,006202142,86%1217,96
Pz.Kpfw. III Ausf. J4262,203852045,00%570,89
Char Futur 4 92342,4010712065,00%2578,53
Bretagne Panther 61214,909492070,00%3045,57
B14338,744331942,11%835,31
Ikv 65 Alt II61024,115241968,42%2496,91
Panther II81024,167011957,89%1381,60
SU-10181375,265181957,89%1642,46
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4519,266071968,42%1631,52
P26/404441,784811861,11%1323,97
M3 Lee4302,943691850,00%1140,28
Leo71209,127491747,06%2051,28
40TP Habicha6735,004431735,29%1243,29
T78 61352,248251758,82%2825,25
Type 95 Heavy4471,814811637,50%1547,79
SU-15271189,537751553,33%1785,59
M7 Priest3257,272431553,33%685,05
SU-76M4367,273831546,67%1146,08
Covenanter5391,534951546,67%1262,06
Object 430U101931,335951513,33%1485,49
Leichttraktor174,231201338,46%99,95
MS-11126,232211346,15%512,56
UDES 14 Alt 581336,697281338,46%1663,66
Type 91 Heavy3256,754101258,33%916,66
Pz.Kpfw. II Luchs4345,835521241,67%1391,20
Type 3 Chi-Nu5607,184581145,45%1422,59
T56 GMC3230,093381154,55%690,30
T2 Light Tank 2190,274811163,64%1038,51
White Dragon 81802,409271050,00%2663,81
Type 2597 Chi-Ha3385,11535955,56%1863,46
Hotchkiss H35299,00242862,50%373,17
Škoda T 256612,38573862,50%1346,89
VK 36.01 (H)6935,75662850,00%1709,35
M2 Medium Tank3202,50248837,50%572,70
VK 28.016538,63424850,00%1423,84
Cruiser Mk. IV4431,14539757,14%1671,51
Cruiser Mk. III3285,86440771,43%1687,14
Renault UE 573247,57389771,43%874,51
Pz.Kpfw. 38 (K) 51159,57624728,57%2863,35
Renault FT171,33137633,33%154,30
M15/423380,67491650,00%1343,88
45TP Habicha7751,17414650,00%882,16
T3 HMC2330,50434666,67%1909,37
M41 Walker Bulldog8910,17990666,67%2115,94
Sexton II379,80130540,00%64,10
T-26242,2066520,00%2,96
Type 89 I-Go/Chi-Ro2165,40337540,00%504,49
Vickers Medium Mk. I195,50222450,00%351,81
LT vz. 383122,00277475,00%483,92
Object 27710943,25663450,00%545,09
TOG II* 6512,5034040,00%553,19
Nergal 81959,00550425,00%2027,27
LT vz. 352106,00212333,33%271,27
Renault Otsu1182,00329333,33%700,19
M14/412284,334463100,00%1125,07
Vickers Mk. E Type B2202,335453100,00%1056,32
IS-271149,3328330,00%1159,25
Comet71209,67681366,67%2390,44
T1E6 2207,67361366,67%970,82
Strv fm/211335,50402250,00%2080,84
T-34-17381,50325250,00%362,32
Renault NC-311294,0044320,00%2155,84
WZ-13171495,50857250,00%3935,36
Churchill Gun Carrier6857,006462100,00%1408,44
Bat.-Châtillon 12 t81071,009372100,00%2325,72
T7 Combat Car 2119,00275250,00%466,93
LTP 3124,50213250,00%392,64
Kolohousenka1155,004171100,00%851,68
Fiat 30001222,006591100,00%1322,86
4TP1548,005571100,00%3268,02
S-517516,0030910,00%339,58
UDES 0381496,006321100,00%1698,19
Semovente M4151027,005081100,00%2450,11
Leopard 1100,0021010,00%0,00
AM 39 Gendron-Somua 2449,0043110,00%2025,71
StuG IV 51316,005851100,00%4155,25

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Rekrut
Přijat: 13.10.2024
Pozice: Rekrut
Přijat: 13.10.2024
Opustil klan: 24.12.2024
Pozice: Záložník
Přijat: 06.11.2014
Opustil klan: 25.03.2015
Pozice: Vojín
Přijat: 11.09.2015
Opustil klan: 19.12.2016
Pozice: Vojín
Přijat: 02.03.2017
Opustil klan: 27.11.2018
Pozice: Záložník
Přijat: 29.11.2018
Opustil klan: 23.09.2019
Pozice: Rekrut
Přijat: 02.11.2014
Opustil klan: 02.11.2014
Pozice: Rekrut
Přijat: 07.08.2021
Opustil klan: 08.08.2021
Pozice: Rekrut
Přijat: 15.12.2019
Opustil klan: 19.07.2021
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 03.10.2014
Opustil klan: 29.10.2014
Pozice: Vojín
Přijat: 05.03.2012
Opustil klan: 01.10.2014