xD_Its__

clanlogo
Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 14.02.2025

Náhodné bitvy

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev26169002
Průměrný tier7,760,000,0010,00
Vítězství1244747,56%00,00%00,00%150,00%
Porážky1336051,05%00,00%00,00%150,00%
Remízy3621,38%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev446217,05%00,00%00,00%150,00%
Zničeno tanků | Ø171160,6500,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,790,000,000,00
Detekováno tanků | Ø255880,9800,0000,0052,50
Průměrné poškození992,190,000,00270,00
Obsazování báze | Ø122180,4700,0000,0000,00
Obrana báze | Ø50230,1900,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti547,150,000,00440,00
WN7854,170,000,00427,66
WN81025,920,000,00145,00
Celkem
Bitev26169
Průměrný tier7,76
Vítězství1244747,56%
Porážky1336051,05%
Remízy3621,38%
Přežito bitev446217,05%
Zničeno tanků | Ø171160,65
Poměr zabití / smrtí0,79
Detekováno tanků | Ø255880,98
Průměrné poškození992,19
Obsazování báze | Ø122180,47
Obrana báze | Ø50230,19
Průměrné zkušenosti547,15
WN7854,17
WN81025,92
Posledních 24 hodin
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Průměrný tier0,00
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
WN70,00
WN80,00
Posledních 30 dní
Bitev2
Průměrný tier10,00
Vítězství150,00%
Porážky150,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev150,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø52,50
Průměrné poškození270,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti440,00
WN7427,66
WN8145,00
Účet vytvořen:
Poslední bitva:
Poslední aktualizace:

Globální mapa X

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev112000
Vítězství3127,68%00,00%00,00%00,00%
Porážky8172,32%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev2118,75%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø590,5300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,650,000,000,00
Detekováno tanků | Ø1351,2100,0000,0000,00
Průměrné poškození1.880,730,000,000,00
Obsazování báze | Ø1060,9500,0000,0000,00
Obrana báze | Ø400,3600,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti436,040,000,000,00
Celkem
Bitev112
Vítězství3127,68%
Porážky8172,32%
Remízy00,00%
Přežito bitev2118,75%
Zničeno tanků | Ø590,53
Poměr zabití / smrtí0,65
Detekováno tanků | Ø1351,21
Průměrné poškození1.880,73
Obsazování báze | Ø1060,95
Obrana báze | Ø400,36
Průměrné zkušenosti436,04
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VIII

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Globální mapa VI

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev v rotě

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky týmových bitev

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev0000
Vítězství00,00%00,00%00,00%00,00%
Porážky00,00%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev00,00%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné poškození0,000,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti0,000,000,000,00
Celkem
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky šarvátek

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev21000
Vítězství628,57%00,00%00,00%00,00%
Porážky1571,43%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev314,29%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø70,3300,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí0,390,000,000,00
Detekováno tanků | Ø170,8100,0000,0000,00
Průměrné poškození883,190,000,000,00
Obsazování báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti334,570,000,000,00
Celkem
Bitev21
Vítězství628,57%
Porážky1571,43%
Remízy00,00%
Přežito bitev314,29%
Zničeno tanků | Ø70,33
Poměr zabití / smrtí0,39
Detekováno tanků | Ø170,81
Průměrné poškození883,19
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti334,57
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00

Statistiky bitev o opevnění

CelkemPosledních 24 hodinPosledních 7 dníPosledních 30 dní
Bitev30000
Vítězství1756,67%00,00%00,00%00,00%
Porážky1343,33%00,00%00,00%00,00%
Remízy00,00%00,00%00,00%00,00%
Přežito bitev1033,33%00,00%00,00%00,00%
Zničeno tanků | Ø200,6700,0000,0000,00
Poměr zabití / smrtí1,000,000,000,00
Detekováno tanků | Ø341,1300,0000,0000,00
Průměrné poškození1.504,800,000,000,00
Obsazování báze | Ø220,7300,0000,0000,00
Obrana báze | Ø00,0000,0000,0000,00
Průměrné zkušenosti592,830,000,000,00
Celkem
Bitev30
Vítězství1756,67%
Porážky1343,33%
Remízy00,00%
Přežito bitev1033,33%
Zničeno tanků | Ø200,67
Poměr zabití / smrtí1,00
Detekováno tanků | Ø341,13
Průměrné poškození1.504,80
Obsazování báze | Ø220,73
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti592,83
Posledních 24 hodin
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 7 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Posledních 30 dní
Bitev0
Vítězství00,00%
Porážky00,00%
Remízy00,00%
Přežito bitev00,00%
Zničeno tanků | Ø00,00
Poměr zabití / smrtí0,00
Detekováno tanků | Ø00,00
Průměrné poškození0,00
Obsazování báze | Ø00,00
Obrana báze | Ø00,00
Průměrné zkušenosti0,00
Anzeigen

Tanky (203)

TankMTypNárodTriedaPoškozeníZkušenostiBitevVítězstvíWN8
T-34-85M 6864,90660117351,75%1500,10
E 75 TS 81104,3170460149,75%1194,79
Object 703 Version II 81209,3877457448,95%1274,21
KV-856146,0920355942,04%37,99
Object 430U101680,5369555949,91%1262,17
Emil II91663,6079954455,70%1602,58
IS-7101744,6872452850,95%1415,61
Object 140101547,6464952847,35%1167,71
VK 30.01 (P)6430,3431752747,63%621,82
P.43 bis6570,7644051345,03%944,53
IS7506,7631444839,51%451,54
Škoda T 5091482,6868743650,69%1326,84
M18 Hellcat6526,8437541744,84%749,38
Progetto M40 mod. 65101588,0463539946,12%1143,79
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5166,3818039546,58%234,67
IS-38624,3749437042,16%459,98
E 7591867,7084536458,24%1871,31
ELC EVEN 90 8448,7152835347,03%667,68
Leopard 1101611,1561134647,11%1115,16
Tiger I7520,5439134542,61%444,47
Prototipo Standard B91322,4663233642,86%1067,35
Rhm.-Borsig Waffenträger81077,4154133541,49%955,53
Grille 15101393,3052633343,84%832,74
VK 36.01 (H)6509,1036532951,67%840,31
SU-1006420,3136330747,88%553,86
FV4202 8911,0666930252,32%1162,92
AE Phase I 91547,1468328743,90%1337,54
Object 25791017,7763228347,35%819,12
SU-54299,5716427745,85%608,28
Bat.-Châtillon 12 t8398,9748527747,29%534,89
Rheinmetall Skorpion G 81179,5865227452,55%1230,92
Object 268 Version 4101584,7960626345,63%1090,41
Bat.-Châtillon Bourrasque 81267,0968625745,53%1323,07
KV-15132,1017325640,23%15,43
Somua SM 81359,2980025556,47%1475,00
T110E4101891,5867724752,63%1373,70
IS-4102437,0084923652,54%2022,51
TVP T 50/51101645,3162723549,36%1278,01
Char Futur 4 91790,2374323153,68%1746,67
T-448824,7764022948,47%991,93
P.44 Pantera8683,5353322850,44%725,09
AMX 13 10510757,1849821942,92%612,79
Super Conqueror101523,5270421747,00%1055,04
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4102,9417220052,50%202,49
SU-10181129,3568519653,06%1336,55
60TP Lewandowskiego101922,6376319056,32%1421,03
AMX 12 t6160,0922718542,16%183,18
AMX 13 757342,2247418444,02%523,83
FV4005 Stage II101275,8055618345,90%812,38
SU-855176,5612917737,29%123,21
SU-1527343,6133517240,12%214,11
Progetto C50 mod. 6691588,8479917248,84%1430,18
ISU-1528600,8249017046,47%426,26
Hotchkiss EBR7553,7153616852,38%1132,86
T-50-2 6286,3941116648,80%606,64
SU-85B471,8110716538,79%1,31
AMX 40458,589816448,17%88,22
AMX M4 mle. 49 8845,8956016446,34%842,78
Panther7329,3238415743,31%265,03
T-54 first prototype 81074,6170515745,86%1323,28
Object 705A101612,2464515341,18%1104,12
Super Hellcat 7754,7754915351,63%1041,70
KV-122 71028,6865115149,67%1378,07
Waffenträger auf Pz. IV91113,7451014639,73%703,64
P.43 ter7493,7347014443,06%531,06
M10 RBFM 5404,1142113847,10%679,67
Kranvagn101587,6165513537,78%1067,40
SU-86399,6138513544,44%365,43
Panhard EBR 10510756,6957313445,52%668,02
Conqueror91306,6164013337,59%917,90
T-28442,2313012445,97%61,44
T-5491111,0270012450,00%1034,15
AMX ELC bis5104,0024012345,53%126,22
Kampfpanzer 50 t 91507,6671212346,34%1152,02
T803112355,2685112349,59%1602,14
E 50 Ausf. M101570,2758312149,59%1116,76
SU-14-17756,3961112055,83%1063,60
Object 43091438,9170011643,97%1196,89
Stinger 101956,2860111651,72%1268,75
T3091385,4868211346,90%1049,79
SU-14-281072,7063210750,47%1059,89
FV215b (183) 101289,8559410756,07%930,86
IS-6 B 81265,2873710549,52%1366,51
Panhard EBR 909456,5954410346,60%443,35
SU-26371,411119843,88%55,57
T26E4 SuperPershing 81204,747759844,90%1529,30
Bat.-Châtillon 25 t101634,686719447,87%1157,39
AMX 13 909491,985379450,00%534,37
Object 26391213,436259346,24%901,47
E 100101896,727738855,68%1489,04
Emil I81105,706658143,21%1088,15
Vz. 55101759,896808050,00%1213,65
122 TM 81212,226407954,43%1349,61
IS-M8860,266687754,55%913,85
Rinoceronte102025,056757639,47%1343,38
Object 277101913,086477544,00%1483,95
TNH T Vz. 5191624,787557441,89%1437,70
M10 Wolverine5208,272317334,25%179,92
T110E3102406,737207352,05%1668,71
AMX 38350,681047150,70%101,51
Object 70591231,036876946,38%1005,03
AMX 50 Foch (155) 101341,705216648,48%806,79
T-34-856585,804396540,00%967,53
KV-26539,834926549,23%784,33
Progetto CC55 mod. 5481165,256926448,44%1172,96
SU-76M430,52796346,03%58,21
T110E5101778,497916352,38%1227,94
SU-100M17829,186206256,45%1197,42
Bisonte C45 81418,817996256,45%1582,97
Strv m/42-57 Alt A.2 6710,275526041,67%1103,27
E 5091499,618265957,63%1419,45
SU-122-44 7923,436275855,17%1249,18
Chrysler K GF 81224,027195646,43%1219,45
P.435124,242255540,00%48,24
Controcarro 3 Minotauro101820,248285558,18%1195,75
Panhard AML Lynx 6x68314,725075444,44%319,66
STB-1101589,325475337,74%1093,38
Object 261101228,386255354,72%1031,39
P26/404214,793475259,62%542,46
FV4004 Conway91585,427455259,62%1589,07
A-20535,86885052,00%127,37
53TP Markowskiego8721,005364942,86%585,47
Tiger II8433,864304934,69%180,74
Leo7646,285224645,65%785,87
Strv 746620,915444551,11%1110,15
Turtle Mk. I 81353,077454351,16%1293,59
M40/M438927,905664240,48%851,08
SU-130PM 81336,036194057,50%1412,59
T-46385,971483641,67%116,06
Pz.Kpfw. 38 (t)317,511003545,71%44,60
M4A1 Revalorisé 8874,065993548,57%903,40
TT-130M 91512,717863452,94%1366,42
Renault FT146,21793339,39%0,00
Carro d'assalto P.8871011,797403357,58%1389,01
Sturer Emil7311,093353234,38%118,32
T78 6872,556383151,61%1200,90
121B 101675,906173135,48%1137,40
Type 5 Chi-Ri7626,475233046,67%744,81
Tortoise91472,178092958,62%1106,23
Tetrarch 2116,552182951,72%439,54
AT 86710,505332842,86%1310,18
Nashorn6218,302432737,04%69,52
Panhard AMD 178B6323,444072737,04%691,34
GSOR 1008 81058,075722740,74%850,18
Type 6191380,427212646,15%1177,45
SU-182124,561032548,00%570,30
Charioteer8983,715902450,00%892,01
Type 4 Chi-To6909,876692356,52%1820,12
TNH 105/10008782,685582240,91%661,50
T28 Concept 7626,184172236,36%611,35
Pz.Kpfw. 35 (t)237,71872142,86%20,28
KV-1S6226,193112138,10%123,66
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4120,001652050,00%132,97
Char de transition 6553,304882040,00%622,37
Lago4248,323281957,89%701,52
AT-1257,53721926,32%0,72
Windhund 81280,795301942,11%1133,29
BT-2271,561021833,33%83,69
T-26274,671211855,56%250,39
Gorilla111808,336741838,89%943,67
Strv m/40L3175,472231729,41%358,84
KV-37856,365481435,71%812,99
Tiger (P)7182,79941421,43%1,50
45TP Habicha71081,237971361,54%1603,46
M3 Stuart3126,332461258,33%409,88
Strv m/425254,423621250,00%526,14
Hotchkiss H35270,581161241,67%60,85
SU-122A5198,501551241,67%202,77
Patton the Tank 91348,007551266,67%1303,25
FV217 Badger101695,648051154,55%1089,46
KV-481514,308101040,00%1786,32
Vz. 44-171191,67855955,56%1462,24
Leopard Prototyp A9672,56461944,44%382,84
M446591,67340944,44%815,58
StuG IV 5269,00226922,22%353,27
Type 3 Chi-Nu5753,25640862,50%3020,73
Strv m/38252,50176650,00%83,60
T1 Cunningham159,6784616,67%98,73
Bretagne Panther 6649,00433616,67%944,56
MS-1152,20139580,00%275,84
M5 Stuart472,80175520,00%1,40
BT-74128,50179450,00%287,43
VK 30.02 (D)7376,75239425,00%297,51
T-116 3253,50377450,00%1024,30
Fantôme 91233,25678475,00%1182,36
Type 2597 Chi-Ha390,00187366,67%286,98
M3 Light 3110,33129333,33%244,07
Strv fm/21125,001552100,00%261,00
Matilda488,00245250,00%99,36
Type 1 Chi-He41080,507512100,00%4916,15
AM 39 Gendron-Somua 2210,50345250,00%802,03
Valiant 5773,507952100,00%1578,21
Renault NC-3110,00681100,00%261,00
M2 Light2224,006991100,00%1167,90
ARL 446480,0025810,00%491,41
Leichttraktor135,001791100,00%261,00
T2 Medium Tank20,003610,00%0,00
T56 GMC30,002010,00%0,00
GSOR the TANK 9317,0039610,00%0,00
Pz.Sfl. IC 40,006610,00%0,00
Matilda Black Prince 5465,0031410,00%802,87
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8743,0018810,00%486,28
T92 8476,0027210,00%524,44

Grafy

WN8

Anzeigen

Historie

Pozice: Mladší důstojník
Přijat: 14.02.2025